Mobilya teslimatMobilya ürünlerinin son kullanıcıya teslimatı dikkatle uygulanması gereken, aksi takdirde mobilyaların onarılmaz zararlar görmesine ve son kullanıcının ürününden memnun kalmamasına neden olabilecek önemli bir süreçtir.

Taşıma sırasında oluşan sıkıntıların büyük çoğunluğu ürünlerin araçtan uzman olmayan kişilerce yanlış şekilde indirilmesiyle başlar. Ürünlerin elde taşınmasında başarı hem ürünlerin hasar görmeyecek şekilde sarılmaları, hem de ağır ve hacimli ürünleri taşıma konusunda deneyimli kişilerce taşınmasıyla sağlanabilir. Özellikle taşıma asansörü bulunmayan yapılarda mobilya ürünlerinin merdivenlerden çıkartılması sırasında, ağır ve yüzy alanı geniş mobilya ürünleri en çok zararı görenler olur. En çok karşılaşılan zararlar kırıklar, ezikler ve çiziklerdir. Oluşan zararların deneyimsiz kişilerce gizlenmeye veya uygun olmayan şekillerde onarılmaya çalışılması, mobilya üreticisinin veya perakendecisinin marka değerinin düşmesine neden olur. Düzgün yapılmayan mobilya teslimatı, servis ve onarım süreçlerini tetikler, ürünler plansız ve özensiz teslimat nedeniyle birçok sefer getir/götüre maruz kalır. Tüketici yıpranır.

Duru Mobilya tüm teslimat süreçlerini profesyonelce hazırlanmış kurallara bağlı kalara uzman ekiplerle yürütür. Ürünler tüm nakliye ve teslimat süreci boyunca kaliteli malzemeler kullanılarak en iyi şekilde koruma altına alınır. Ekipler taşıma sırasında yük dağılımını en iyi şekilde yapacak deneyime sahip olmak zorundadırlar. Duru Mobilya, son kullanıcının ürününü beklediği şekilde teslim almasından sorumlu olduğunu bilir ve gereken özeni gösterir.

2004'ten beri devam eden çalışmalarıyla yüksek müşteri memnuniyetini garanti altına almak konusunda profesyonel iş akışları geliştiren, kaynak planlaması ve yönetimini en iyi şekilde yapan Duru Mobilya, yürüttüğü tüm süreçlerle ilgili olarak önemli verileri saklamakta, bu verileri anlamlı sonuçlar çıkacak şekilde raporlamakta ve firmalara sunmaktadır. Firmaların memnuniyet denetimlerinden, son kullanıcıların sunduğu geri bildirimlerden aldığı güçle çalışan eğitimi ve deneyiminden taviz vermeden kadrosunu büyütmekte, hizmet verdiği alanı genişletmektedir.

Duru Mobilya'nın müşteri geri bildirimleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz web sitemizin geri bildirimler kısmına bakabilir, sorularınızla ilgili olarak sıkça sorulan sorular sayfamızı incelebilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek için bizimle dilerseniz elektronik ortam üzerinden, dilerseniz yüz yüze iletişim kurabilirsiniz.