Mobilya nakliyeMobilya ürünlerinin son kullanıcıya nakledilmesi, en az kurulum süreci kadar iyi planlanması, yeterli donanımlarla ve insan kaynağıyla gerçekletirilmesi gereken bir süreçtir.

Nakliye sırasında ürünlerin onlarca ve hatta yüzlerce kilometre uzağa taşındığını bilirsek, küçük ve büyük sarsıntıların çizilme, ezilme ve kırılmaya karşı hassas hammaddelerden üretilen mobilyaların ürün formunun bozulması tehlikesiyle ne kadar iç içe olduğunu daha iyi anlarız.

Mobilya ürünlerini, güzergaha ilişkin bilgileri değerlendirmeden taşımak, hem ürün değeri kaybına, hem marka kaybına, hem de müşteri memnuniyeti kaybına neden olur. Ancak mobilya sektöründe en çok karşılaşılan hataların başında ucuz ve günü kurtarmaya yönelik nakliye çözümleri başı çekmektedir. Standartlardan uzak, deneyimsiz bir kadroyla yapılan yükleme işlemi hem verimsiz hem de tehlikeli olacaktır. Nakliye sırasında yeterince iyi sabitlenmemiş ürünler zarar görebilmekte, aynı araçta taşınan diğer ürünlere de zarar verebilmektedir. Ayrıca yeterince iyi sarılmayan ve korunmayan ürünler taşıma esnasında mikro çarpışmalarla çizilebilmekte ve ezilebilmektedir.

Duru Mobilya, mobilya ürünelerinin nakliyesi konusunda dikkatle çalışır. Nakliye planlaması profesyonel kişilerce yapılır. Araç hacimleri, ürün hacimleri ve mesafe analiz edilir. Ürünlerin en iyi şekilde korunmasını sağlayacak koruyucular kullanılır. Araca yükleme, araç içine yerleştirme ve araçtan indirme adımları alanında çok deneyimli ve profesyonel bir kadro tarafından gerçekleştirilir. Yürütülen işlemler merkeze raporlanır.

Tüm bu süreçlerin sonunda Duru Mobilya hizmet kalitesi kendisini başta son kullanıcı memnuniyeti olarak gösterir. Üretici ve perakendeci firmaların marka değerleri artar.

2004'ten beri devam eden çalışmalarıyla yüksek müşteri memnuniyetini garanti altına almak konusunda profesyonel iş akışları geliştiren, kaynak planlaması ve yönetimini en iyi şekilde yapan Duru Mobilya, yürüttüğü tüm süreçlerle ilgili olarak önemli verileri saklamakta, bu verileri anlamlı sonuçlar çıkacak şekilde raporlamakta ve firmalara sunmaktadır. Firmaların memnuniyet denetimlerinden, son kullanıcıların sunduğu geri bildirimlerden aldığı güçle çalışan eğitimi ve deneyiminden taviz vermeden kadrosunu büyütmekte, hizmet verdiği alanı genişletmektedir.

Duru Mobilya'nın müşteri geri bildirimleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz web sitemizin geri bildirimler kısmına bakabilir, sorularınızla ilgili olarak sıkça sorulan sorular sayfamızı incelebilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek için bizimle dilerseniz elektronik ortam üzerinden, dilerseniz yüz yüze iletişim kurabilirsiniz.