Mobilya kurulumMobilya ürünleri, ağırlıklı sahip olduğu ağaç ve tekstil hammaddesi nedeniyle taşıma ve kurulum konusunda hassas ürünlerdir. Son kullanıcının en çok şikayet ettiği konuların başında ürünlerin teslimat sırasında aldığı darbeler neticesinde oluşan kırıklar, ezilmeler, çizikler ve kurulum sırasında yaşanan telafisi zor yanlışlıklar gelmektedir.

Kurulum ve montaj sırasında oluşan sıkıntıların temelinde deneyimsiz kişilerce yürütülen işlemler bulunmaktadır. Şirket için eğitime önem verilmemesi, işin konusunda uzman kişilerce yürütülmemesi, özellikle bahar ve yaz aylarında oluşan aşırı yoğunlukla ilgili önlem alınmaması ve günü kurtarmaya yönelik çözümler üretilmesi hem sektöre zarar vermekte, hem markalara duyulan güveni azaltmakta, hem de son kullanıcıların kötü deneyimler yaşamasına ve ürünlerinden memnun kalmamasına neden olmaktadır.

Marka değerinin sürdürülebilirliğinin temeli hizmet kalitesini yüksek tutmaktan geçmektedir. Duru Mobilya'nın misyonu tam bu noktada başlamakta, üretici ve perakendeci firmaların kurulum süreçlerinin organizasyonu ve iş adımlarından kurtararak yüksek profesyonellik ile kurulum hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bu sayede üreticiler ve perakendeciler kendi uzmanlık alanlarına daha fazla zaman ve kaynak ayırabilmekte, aynı zamanda müşterileri için yapılan kurulumlara ilişkin raporları hızlıca inceleyerek başarıyı ölçümleyebilmektedir.

2004'ten beri devam eden çalışmalarıyla yüksek müşteri memnuniyetini garanti altına almak konusunda profesyonel iş akışları geliştiren, kaynak planlaması ve yönetimini en iyi şekilde yapan Duru Mobilya, yürüttüğü tüm süreçlerle ilgili olarak önemli verileri saklamakta, bu verileri anlamlı sonuçlar çıkacak şekilde raporlamakta ve firmalara sunmaktadır. Firmaların memnuniyet denetimlerinden, son kullanıcıların sunduğu geri bildirimlerden aldığı güçle çalışan eğitimi ve deneyiminden taviz vermeden kadrosunu büyütmekte, hizmet verdiği alanı genişletmektedir.

Duru Mobilya'nın müşteri geri bildirimleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz web sitemizin geri bildirimler kısmına bakabilir, sorularınızla ilgili olarak sıkça sorulan sorular sayfamızı incelebilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek için bizimle dilerseniz elektronik ortam üzerinden, dilerseniz yüz yüze iletişim kurabilirsiniz.