Duru Mobilya, mobilya sektörünün önemli bir iş adımı olan ürünün son kullanıcıyla buluşturulması noktasında faaliyet göstermektedir. Verdiği hizmetlerden başlıcaları depolama, nakliye, teslimat ve kurulum/montajdır. Aşağıda hizmetlerimizle ilgili en çok sorulan soruların cevapları bulunmaktadır. Hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdaki bilgilerle bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.


Firmamız mobilya depolama, mobilya taşımacılığı, mobilya kurulum ve montajı konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimzi hakkında detaylı bilgiyi Kurumsal sayfamızdan edinebilirsiniz.

2004 yılında ilk olarak İzmir ve çevresine hizmet veren firmamız artık kendi araçlarıyla Ege Bölgesi'nin tümüne hizmet vermektedir.

Mobilya ürünlerini saklayabileceğimiz depolarımız bulunuyor ancak uzun süreli depolama hizmeti sağlayamıyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerle ilgili detaylı raporlar hazırlıyoruz. Tekil hizmet raporlarının yanında dönemsel raporlar da sunabiliyoruz.

Bu konu, mobilya üreticisi veya perakendecisi firma ile yapılan anlaşmaya göre değişiklik göstermektedir. Üretici/perakendeci firmanın logosuna sahip araçlarla ve personel formasına sahip kadroyla çalışabiliyoruz.

Sitemizin iletişim sayfasında gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Telefon veya e-posta üzerinden ulaşabilir veya adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kullanılan araç, taşınacak ürün hacmine göre değişiklik göstermektedir. Ancak tüm araçlarımızın kapalı kasaları mobilya ürünlerinin en doğru şekilde taşınması için tasarlanmıştır. Tüm araçlarımızda ürünlerin yalıtımı için kullanılması gereken malzemeler bulunmaktadır.

Mobilyaların teslim edileceği adresler hakkında genel bilgiyi satışı gerçekleştiren firmadan ve son kullanıcıdan telefon üzerinden alıyoruz. Ancak aldığımız bilgilerde risk oluşturabilecek bir durum fark edilirse (örn. apartman merdivenlerinin genişliği) ön keşif yapılabilmektedir.